Glassandmore.pl

Dodano 10-07-2019
Adres Bruzdowa 19a
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 02-994
Telefon 222428348
WWW: http://beluglass.pl/

Piękne, jasne wnętrza i naturalne materiały to marzenie każdego właściciela domu, pragnącego urządzić go w stylu nowoczesnym. Wśród tych naturalnych materiałów znajduje się szkło dość często używane w ostatnich latach w aranżacji wnętrz. Hartowanie szkła to technologia, która pozwala na uzyskanie materiału o niezwykłej wytrzymałości, który praktycznie nie ulega uszkodzeniom. Dzięki temu można z niego wykonywać najróżniejsze elementy wystroju, takie na przykład jak szklane balustrady.

Warszawska firma ze strony beluglass.pl projektuje i tworzy przepiękne barierki z tego rodzaju szkła nie tylko z pojedynczej przezroczystej, ale także z dwóch zlaminowanych ze sobą tafli, dzięki czemu szkło to jest jeszcze wytrzymalsze, co więcej, może być zdobione dopasowaną do oczekiwań klienta grafiką.

Barierki można też tak zaprojektować, aby pasowały do klasycznego wnętrza, dodając mu lekkości i doświetlając. Co prawda w większości wykonuje się barierki samonośne, montowane do stropu, schodów lub ściany za pomocą specjalnego profilu, lub rotuli, ale dostępne są też klasyczne balustrady ze słupkami.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Skomentuj Glassandmore.pl


Inne W Pobliżu


BISTROKEN

Warszawa

Aleja Komisji Edukacji Narodowej, 48

happymani.pl

Warszawa

Pilchowicka , 27

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Warszawa

Mokotowska, 23