BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Dodano 05-09-2020
Adres Jana Nowaka Jeziorańskiego 8
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 03-984
Telefon 501374437
WWW: https://klinikagoclaw.pl/

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg, który pokochały kobiety, ale jego fanami są również panowie. Za pomocą licznych, niewielkich nakłuć, igłą, do skóry wprowadzane są różnorodne składniki odżywcze, dzięki którym staje się ona lepiej ukrwiona, pobudzona do produkcji nowych komórek oraz silnie nawilżona. 

Od wielu lat profesjonalny zabieg derma roller w Warszawie wykonują specjaliści w Klinice Gocław. Wysokiej jakości sprzęt, najlepsze produkty oraz doświadczony zespół kosmetologów codziennie zapewniają klientom bezpieczeństwo, skuteczność oraz zadowolenie z efektów. W przypadku każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej w klinice przeprowadzany jest szczegółowy wywiad, aby wykryć ewentualne przeciwwskazania do zastosowania tej kuracji. Klienci informowani są również o zaleceniach po wykonanym zabiegu. Dzięki temu mogą szybciej cieszyć się z rezultatów. 

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej nie muszą być drogie, aby były efektywne. Derma roller jest dość tani w porównaniu do innych terapii. 

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Skomentuj BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia


Inne W Pobliżu


BISTROKEN

Warszawa

Aleja Komisji Edukacji Narodowej, 48

happymani.pl

Warszawa

Pilchowicka , 27

Ośrodek Psychoterapii M.Czarnecki & Co.

Warszawa

Mokotowska, 23