Kabiny dla tłumaczy

Dodano 15-02-2022
Adres Dębowa 8
Miejscowość Mogilany
Kod pocztowy 32-031
Telefon +48 501 333 256
WWW: http://kabinydlatlumaczy.pl/

Rekomendowana firma z Mazowsza oferuje wysokiej jakości kabiny do tłumaczeń symultanicznych. Oferta spółki KasoGroup kierowana jest między innymi do organizatorów międzynarodowych spotkań, konferencji czy sympozjów. Taka kabina lektorska może być jedno- bądź wielostanowiskowa. Stwarza tłumaczom komfortowe warunki do pracy. To sprzęt mobilny do samodzielnego montażu. Złoży się go w zaledwie kilka minut. Modułowa konstrukcja umożliwia dowolną aranżację.

Polecane produkty zapewniają doskonałą izolację dźwiękową. Kabina wykonana jest z tworzyw termoplastycznych oraz lekkiego aluminium. Materiały te są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć oraz promieniowanie słoneczne. Urządzenie wyposażone jest ponadto w specjalne okno z dźwiękochłonnego szkła. Zamontowane wentylatory zaś pozwalają na właściwą cyrkulację powietrza. Sprzęt posiada stosowne atesty ISO oraz PZH.

Polecane produkty były wykorzystywane do obsługi międzynarodowych wydarzeń podczas Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Skomentuj Kabiny dla tłumaczy


Inne W Pobliżu


Beal.pl

Morawica

Mników, 389

DetoksVIP

Świątniki Górne - Kraków

Sportowa, 41

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Kraków

Płk. Dąbka, 8C