Human Biome Institute S.A.

Dodano 21-12-2022
Adres Starodworska 1
Miejscowość Gdańsk
Kod pocztowy 80-137
Telefon 884 299 668
WWW: https://human-biome.com

Misją spółki biotechnologicznej jest między innymi dostarczanie rozwiązań problemów, jakie do tej pory były nie do rozwiązania bądź uporanie się z nimi wymagało inwazyjnych metod. Świetnym tego przykładem jest antybiotykooporność. Kiedy organizm pacjenta opiera się działaniu antybiotyków, mających zwalczać infekcje bakteryjne, pojawia się wielki problem, co zwykle prowadzi do znacznego wydłużenia leczenia. Specjaliści z Human Biome Institute znaleźli jego rozwiązanie - jest to przeszczep mikrobioty od dawcy.

Pozwala to na skuteczne dekolonizowanie bakterii, a co więcej, metoda ta jest mało inwazyjna, bezpieczna, a przeprowadzane badania pokazują, że odznacza się wysoką skutecznością.

Bardzo szczegółowe informacje na temat tej metody, jak i stosowania mikrobioty do zwalczania wielu innych problemów, można znaleźć na stronie instytutu. Spółka udowadnia, że nowoczesne odkrycia biotechnologiczne mają różne zastosowania, dzięki czemu za jej pomocą można pozbywać się różnego rodzaju, uporczywych problemów.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Skomentuj Human Biome Institute S.A.


Inne W Pobliżu


"MEDAMI" Teresa Derebecka

Gdynia

Starowiejska, 45

DentaClinic Klinika Implantologii i Ortodoncji

Gdańsk

Maurycego Beniowskiego, 1

Agroturystyka Koziołkowo

Stara Kiszewa

Bartoszylas, 43B